Aktualności

Mówić, śpiewać tak, żeby być usłyszanym, zapraszam na 
weekand'owe odkrywanie GŁOSU!

Warsztaty głosu i ciała poprowadzę wspólnie z Aleksandrą Kwintą. Zapraszam wszystkich, którzy chcą przerwać ciszę milczenia wokół siebie lub uciszyć ciągły „jazgot”!

26 stycznia 2014 o g.10:00 do 20:00

miejsce: Ajanta Centrum Rozwoju, Szosa Chełmińska 238, 87 100 Wrzosy, Toruń

8 marca 2011 miała miejsce premiera płyty Julii Mikołajczak pt. "Jestem tego warta".
 

Aktualności

Warsztaty Głosu z elementami Tantry- Mój głos wibracja mojej duszy.


Twój głos jest wyrazem Ciebie, Twojej relacji z samym/ą sobą i z innymi. Ten dwudniowy warsztat pozwoli Ci otworzyć głos! Odkryć jego barwę, głębię i moc. Moc dzięki której staniesz się bardziej wyrazisty/a w swoim życiu. Moc która da Ci siłę, aby wyrazić to, czego do tej pory nie byłeś/aś w stanie wyrazić. Połączenie z elementami Tantry pozwoli Ci wejść w głębszy kontakt z własnym ciałem.


Poczuj uzdrawiającą energię wibracji dźwięku! Otwarty głos w otwartym ciele to wyraz życia w każdym z nas. Połączenie ruchu ciała i ekspresji głosu to szybka droga do odblokowania zacisków i starych kodów mentalnych i fizycznych. Na warsztatach pracujemy nad wewnętrznym rozszerzeniem by doprowadzić do swobodnej ekspresji we wszystkich sferach życia. Pracujemy poprzez spontaniczny ruch ciała, wibrację głosu, medytacje, medytacje dynamiczne, mantry, wizualizacje, elementy terapii. 

Poprzez różnorodne techniki pracy z ciałem, oddechem i dźwiękiem poznasz źródło i prawdziwą wibrację Twojego głosu. Poczujesz radość i lekkość bycia tu i teraz, integrację ciała i duszy. Odnajdziesz siłę głosu i głębię wyrazu, jak też ewentualne blokady i ich przyczyny. Zyskasz większą świadomość używania tego podstawowego narzędzia wyrażania siebie i komunikacji. 

Pozwól swojemu ciału wyrazić się. Poprzez uwolnienie emocji i swobodną ekspresję możemy zrównoważyć ciało i ducha. Celem warsztatu, oprócz rozwibrowania głosu, jest też wyostrzenie zmysłów, uwrażliwienie na dotyk, dźwięk. Przyjmowanie i dawanie. Budowanie relacji w atmosferze intymności i bliskości, w otwartości serca. Pozwoli to na pełniejsze otwarcie się na strumień życiodajnej energii, naszej energii seksualnej.

Zapraszamy każdego, kto chce zyskać większą świadomość swojego głosu i ciała, także wokalistów i osoby na stanowiskach wymagających pracy z głosem. 

Podczas warsztatu będziemy się ruszać, tańczyć, siadać na podłodze – ubierz się więc luźno i swobodnie, tak abyś czuł/a się komfortowo. Pracujemy bez obuwia, najlepiej na boso, jednak jeśli marzną Ci stopy weź grube skarpety. Proszę przynieść poduszkę – do siedzenia, taką wielkości jaśka. Na miejscu będzie herbata, kawa, weź ze sobą wodę do picia.

Miejsce: Ajanta Centrum Rozwoju, Szosa Chełmińska 238, 87 100 Wrzosy, Toruń

Termin: 26.01  w godz. 10:00 - 20:00 (w tym przerwa na lunch 14:00 – 16:00)

Zapisy: Ola Kwinta: sasza.kwinta@gmail.com, tel. 501 776 838, info@ajantacentrum.pl, www.ajantacentrum.pl

Koszt: 190 zł przy wpłacie do 18.01.2014, po tym terminie to 230 zł.
Nr konta: 95 1060 0076 0000 3260 0059 6214

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zgłoszenie mailowe lub telefoniczne potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 50 złotych na konto podane przy zgłoszeniu.

Istnieje możliwość noclegu w centrum z włąsnym śpiworem w cenie 30 zł